Jak przebiega
realizacja zamówienia?

Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania


Jeśli zainteresował Cię nasz produkt

i chciałbyś za jego pomocą stworzyć miejsce upamiętnienia Twojej bliskiej osoby, lub chciałbyś wymienić stary nagrobek na nowy, a ponadto przekonuje Cię nasza estetyka, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.
Dołożymy wszelkich starań aby cały proces powstawania nagrobka przebiegł sprawnie, profesjonalnie i w dobrej atmosferze. Jeśli tylko pozwolisz nam wykorzystać nasze branżowe doświadczenie i zaufasz w dziedzinie projektowania i liternictwa, stworzymy dla Ciebie niezwykły nagrobek.

Jak u nas przebiega zamówienie?

Etap 1

Określenie parametrów


Pierwszy etap zamówienia, to określenie parametrów miejsca pochówku – w tym celu najlepiej przeprowadzić krótką wizję lokalną, na którą możemy umówić się telefonicznie. Taka wizja jest u nas bezpłatna na terenie Śląska, dlatego zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania i podpowiemy najlepsze rozwiązanie.

Etap 2

Wycena nagrobka


Uwzględniamy wszystkie parametry, oraz wszelkie życzenia klienta, a następnie ustalamy cenę i termin realizacji. Zwykle mieści się on w przedziale dwóch tygodni, a jeśli stan magazynowy na to pozwala – wykonujemy montaż w ciągu kilku dni. Na tym etapie proponujemy również ułożenie typografii oraz ewentualne wizualizacje aranżowanego miejsca.

Etap 3

Montaż


Ostatnim etapem jest montaż wszystkich elementów nagrobka, a cały ten proces rozpoczyna przygotowanie powierzchni poziomej (zwykle kostka brukowa lub inne rozwiązania – zobacz nasze aranżacje ). Aby montaż przebiegł sprawnie, przygotowujemy podłoże już na początkowym etapie zamówienia.

Montaż tablicy wraz z cokołem.
Przygotowujemy ją w naszym zakładzie, tak aby montaż przebiegł szybko i bez problemów.


+48 882 519 944

biuro@moderngrave.com